Laimės edukacija ,,Pasaulis užmerktomis akimis“.

Titulinis / Naujienos / Laimės edukacija ,,Pasaulis užmerktomis akimis“.

Kauno lopšelyje – darželyje ,,Žemyna“  kovo 29-31 dienomis vyko Laimės edukacija (sveikatos stiprinimo savaitė) ,,Pasaulis užmerktomis akimis“.

Vaikai kūno kultūros salėje atliko jogos pratimus. Po to veikla vyko muzikos salėje. Vaikai keliavo į ,,Paslaptingą girią“. Keliavo basomis ir užrištomis akimis. Keliaudami į girią turėjo įveikti  kliūtis ir patirti įvairių pojūčių.  Ėjo ,,akmenuotu taku“ , lipo tilteliu, tyrinėjo šaltą ir šiltą vandenį, ėjo samanų taku, klausėsi miško ošimo, upelio čiurlenimo, paukščių balsų, uostė pušų, grybų kvapus. Ragavo pavasario skanėstą-beržų sulą. Po renginio aikštelėse ieškojo berželių, juos apkabino ir padėkojo už puikų gardumyną.

Kovo 23 d. užsiėmimus „Saulės“, „Austėjos“ ir „Gubojos“ gupėse vedė psichologė Ramunė. Vaikai mokėsi atsipalaidavimo pratimo, įsivaizduodami, kad yra prie jūros ir deginasi saulutėje. Kvepiant pušimis ir ošiant jūrai vaikams pavyko prisiminti vasarą ir pajausti atostogų nuotaiką. Pratimo tikslas – lavinti vaizduotę ir mokyti atsipalaidavimo. Vaikai atsakė į lapės Laimės klausimus apie jausmus, atsipalaidavimą ir laimę, o paskui patyrė pasitikėjimo išbandymą žaidimu „Aklas veda“.