Menu Close

Atsisveikinimo su darželiu šventė “Žemynos takeliu”

Sudie, darželi! Sveika, mokykla! Kauno lopšelyje-darželyje ‘Žemyna” – ypatinga šventė – priešmokyklinukų išleistuvės. Daug šypesnų, dainų, šokių, gėlių ir šiek tiek jaudulio. Vaikystės stotelė čia baigiasi, bet prasideda didžioji mokyklos patirtis!

Linkime mūsų vaikams pačių gražiausių atradimų!

Skip to content
Būtinieji slapukai

Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.