Sudie, darželi! Sveika, mokykla! Kauno lopšelyje-darželyje ‘Žemyna” – ypatinga šventė – priešmokyklinukų išleistuvės. Daug šypesnų, dainų, šokių, gėlių ir šiek tiek jaudulio. Vaikystės stotelė čia baigiasi, bet prasideda didžioji mokyklos patirtis!
Linkime mūsų vaikams pačių gražiausių atradimų!






